Interiérové dveře SAPELI

Interiérové dveře SAPELI dodáváme v různém povrchovém provedení i velikostech. Jsou oblíbené především pro příznivou cenu, vynikající design a špičkovou kvalitu.

 

G01

G05

G06

H01
 

H01 Spr

H02

H03

H04
 

H05

H06

H07

H08
 

H13

S01

S02

S03
 

S04

S05

S06

V01
 

V02
     

Interiérové dveře Porta NOVA

Dveře Porta NOVA mají klasickou konstrukci složenou z desek. Rám dveří je tvořen z borovicových profilů oboustranně opláštěn HDF deskou a povrchovou úpravu tvoří PortaDur dýha. PortaDur dýha s impozantním designem ořechového dřeva a dřevěnými póry je charakteristická pro všechny druhy provedení naší nové kolekce. Dýhovaní středových výplní dveří může být provedeno ve dvou směrech.

 
 
 
 

Interiérové dveře Janošík

Interiérové dveře Janošík jsou rozděleny do deseti modelových řad, které se navzájem liší konstrukcí, nabídkou dřevin a šířkou barevné škály. To vše je obohaceno širokým výběrem skel a zasklívacích lišt. Ke dveřím jsou nabízeny obložkové zárubně osmi základních typů, každý ve čtyřech tvarových variantách. Tento výběr je doplněn přibližně šedesáti druhy klik a pevnými nebo teleskopickými prahy.

 

Linie

Color

Masiv

Country
 

Flat

Flat D

Sendwich

Sendwich Exotic
 

Styl

Maxi
   

Hliníkové dveře Fenstar ALU

 

Fenstar ALU

 
 

Jak si správně vybrat z našeho sortimentu?

  • Pokud ve svém domě či bytě chcete mít dřevěné dveře a zárubně, je třeba na tuto skutečnost myslet již při projektu, nebo nejpozději v průběhu hrubé stavby a upozornit na to Vašeho architekta či stavební firmu.
  • V případě, že již máte kovové zárubně, nabízíme Vám řešení v podobě obkladu kovové zárubně. Dřevěné obklady kovové zárubně se montují čistě, bez bourání a prachu během několika minut.
  • Pokud si nejste jisti při přípravě stavebního otvoru pro montáž dveří a zárubní, kontaktujte nás. Poradenství poskytujeme zcela zdarma.
  • Montáž dveří a zárubní SAPELI se provádí po dokončení maleb, obkladů, plovoucích podlah i koberců. Montáž našich dveří a zárubní je čistá a velice rychlá.
  • Povrchovou úpravu dveří volte ve světlejším nebo tmavším odstínu než je barva podlahové krytiny.
  • Dbejte na stylovou a barevnou shodu dveří s Vaším nábytkem, neboť dveře budou výrazným prvkem Vašeho interiéru.
  • Promyslete umístění dveří s ohledem zejména na elektroinstalaci (dveře by Vám při otevření neměly zakrýt např. vypínač), okolní zdi či budoucí vybavení.
  • Pokud nemáte dostatek prostoru, zvolte jiný systém otevírání. Např. dveře lamelové či posuvné.
DHD Břeclav | Slovácká 2587, 690 02 Břeclav | tel: 519 326 122, e-mail: info@dhdokna.cz © INT 2006